Programowanie

Aischylos

ajschylos

Applikacja do projektowania gier. Coś jak ‚Articy Draft’ ale nie tak zaawansowane. Możesz projektować assety, lokacje, dialogi. Póki co moja appka jest w pełni darmowa i można nią zaprojektować dość obszerne projekty. Wymagany do działanie jest FWPipelineTool znajdujący się poniżej. Plik pomocy i sama aplikacja jest w języku angielskim by jak najwięcej użytkowników na świecie mogło z niej skorzystać.

(W produkcji)

IOR

cycles_gold

Prosty Program do danych IOR (index of refraction). Znudziło mnie ciągłe wyszukiwanie w sieci danych lub i kopiowanie z notatnika. Tu sprawa jest prosta wybierasz materiał klikasz ikonę ‚kopiuj’ i wklejasz do swojego programu 3D.

Ściągnij


 FWPipelineTool

Moje narzędzie do pipeline’u. Tworzy pozwala wybrać pipeline. Narazie podstawowe funkcje nic nadzwyczajnego można powiedzieć że to alpha, ale jest potrzebny do paru moich programów. Poprostu trzeba będzie utworzyć pipeline. Jakby nie chciał się uruchomić to należy ‚uruchomić jako Administrator’.

Ściągnij


Animation Frame Looper

Jak sama nazwa wskazuje program do loopowania animacji. Jeśli masz wyexportowane rendery w oddzielnych klatkach ale chciałeś fragment animacji zapętlić to jest idealna appka:) Wybierasz folder gdzie są framy. Potem odchaczasz niepotrzebne klatki klikasz ‚Create Loop’ i masz preview zapętlonej animacji z prawej strony. Jeśli jesteś zadowolony kliknij export i tyle. Folder o nazwie ‚Looped’ jest utworzony w folderze frameów z wszystkimi potrzebnymi klatkami.

Ściągnij